Adventures of Laura Jones lite

iOS için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 84.0 MB
  • Version 1.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Nevosoft LLC
Adventures of Laura Jones lite; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, esrarengiz bir mucit olan Nikola Tesla karakterinin gizemli sırrını çözmek için macera dolu bir yolculuğa atılan Laura karakterini yönetece

Adventures of Laura Jones lite; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, esrarengiz bir mucit olan Nikola Tesla karakterinin gizemli sırrını çözmek için macera dolu bir yolculuğa atılan Laura karakterini yöneteceğiniz macera dolu bir bulmaca oyunudur.

Büyükannesinin evine doğru yolculuğa çıkan Laura'nın bir mektup alması ile olaylar başlar. Mektupta Tesla'nın memleketinde gizli bir mekanizma üzerinde çalıştığı yazıyordu. Belki de Tesla'nın büyük buluşu bu mekanizma ile ilgilidir. Laura tipik kaşiflik coşkusu ile bunu araştırmaya karar verir. Ancak sizin yardımınıza ihtiyacı var. Laura'ya yardım etmeye hazır mısınız?

Adventures of Laura Jones lite oyunu içerisinde; Fantastik karmaşık arsa, Gizli nesne avı, mantıksal bulmaca ve mini oyunlar, Şaşırtıcı denemeler, Muhteşem müzik ile desteklenmiş grafikler gibi bir çok özellik yer alıyor.

Daha Fazla Göster
Adventures of Laura Jones lite indir